Авторизация Регистрация

От ГНСУ : Как заполнить 1ДФ

13 май | 00 : 00
БОЛЬШЕ НОВОСТЕЙ →
От ГНСУ : Как заполнить 1ДФ

Категорія: 160. Податок на доходи фізичних осіб

Підкатегорія: 160.26 порядок подання податковими агентами податкового розрахунку за ф. № 1ДФ

Запитання:

Чи потрібно відображати в графі ”Працювало за цивільно-правовими договорами” податкового розрахунку за ф. 1-ДФ кількість ФОП, на користь яких виплачувались доходи?

Відповідь:


Згідно з пп.3.1.7 п.3.1 р.III Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.2010 № 1020, зокрема, у реквізиті податкового розрахунку «Працювало за цивільно-правовими договорами» відображається кількість працівників за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.
Відповідно до абз. четвертого п.3.3 р.3 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 28.09.2005 N 286, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 30.11.2005 за N 1442/11722, до кількості працюючих за цивільно-правовими договорами не належать громадяни-підприємці, які виконували роботи згідно з цивільно-правовими договорами.

Новости

Официальное мнение ГНС
Положення про порядок ведення банку даних про сумнівні...
02 / 08 / 2013
Налоговики предупреждают и напоминают :
НАЛОГОВЫЕ ПРОВЕРКИ Миндоходов о налоговых проверках: -...
04 / 06 / 2013
От ГНСУ: Ремонт основных средств
Чи призупиняється на період виводу з експлуатації об'єктів...
13 / 05 / 2013